TR | EN | RU

Sosyal Sorumluluk


1984 yılında faaliyetlerine başlayan TEPE BETOPAN, çağdaş, güvenilir, rekabetçi ve dinamik yönetim anlayışı ile yurt içinde ve yurt dışında daima lider firma ve marka olma özelliğini taşımaktadır. Geçtiğimiz yıl 30. gurur yılını yaşayan TEPE BETOPAN, Türkiye’nin tek Çimentolu Yonga Levha üreticisi olmasının yanı sıra üretimine ve satışına başladığı Fibercement hattı ile de, iki farklı üretimi tek çatı altında toplayabilen Türkiye’nin tek, dünyanın ise sayılı firmalarından biri olmuştur. Faaliyet gösterdiği sektörde ürün yelpazesi ve müşteri memnuniyeti konularında rakipsiz olan TEPE BETOPAN, sosyal sorumluluk anlayışı ve vizyonu ile de Türkiye’nin en önemli ve etkin firmalarından birisidir.

30 yıllık süre zarfında, Mesleki Lise Öğrencileri ve Cezaevleri Meslek Edindirme Kursları için müfredatlar hazırlayan ve buna uygun eğitimler veren TEPE BETOPAN, yine meslek edindirme amacı ile her yıl çeşitli illerde Usta Eğitim Seminerleri vermektedir.

Sosyal Sorumluluk alanında eğitim konusunda fark yaratan BİLKENT HOLDİNG’in iştiraki olan TEPE BETOPAN, diğer tüm holding şirketleri gibi Türkiye ve dünyanın sayılı üniversitelerinden olan İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi’nin mutlak destekçileridir.

Tüm bu sosyal sorumluluk faaliyetlerine ek olarak, 2013 yılı içerisinde başlatılan BETOPAN TARAFTAR AKADEMİSİ ile de ait olduğu topluma sporda eğitim alt başlığı altında fayda sağlamayı amaçlamıştır. Bu doğrultuda, Pazaryeri 2013'te CSR Europe ve CSR Turkey uzmanları tarafından yapılan değerlendirme sonucunda, Tepe Betopan Jüri Özel ve Farkındalık Ödülleri ile Kurumsal Sosyal Sorumluluk alanındaki başarısını taçlandırmıştır.