Tepe Betopan A.Ş. den Muhteşem Organizasyon!

12-02-2016

Tepe Betopan A.Ş geleneksel hale getirip; her yıl düzenlediği Bayi Toplantısını bu yıl Antalya Belek SuSesi Otel’de gerçekleştirdi. 5-7 Şubat tarihleri arasında yapılan bayi toplantısında Türkiye genelindeki tüm bayileri ile Tepe Betopan A.Ş. Yönetimi ve çalışanları bir araya geldi.

Organizasyonun ilk gününde serbest zaman geçirip dinlenme fırsatı bulan bayiler, 2. Gün organizasyon faaliyetlerinin başlaması ile yoğun bir program geçirdiler.

TEPE BETOPAN A.Ş.’DEN MUHTEŞEM ORGANIZASYON!

Her bayi toplantısında olduğu gibi bu senede dolu dolu gerçekleşen organizasyonun ikinci günü; çekişmeli ve eğlenceli bir şekilde ‘’Tavla Turnuvası’’ ile başladı. 06 Şubat 2016 Cumartesi günü gerçekleşen turnuva sonrasında öğleden sonra başlayan toplantı; saygı duruşunun ardından Tepe Betopan A.Ş. Genel Müdürü Sn. M. Özgür SEZGİNER’ in açılış konuşması ile başladı. Konuşmasında;

Sürdürülebilir bir gelecek yaratabilmek amacı ile değişmeyen tek şeyin değişim olduğunun bilincinde olduklarını ifade eden SEZGİNER konuşmasına; ‘’Firmamız kendini sürekli geliştirmek ve iyileştirmek için Toplam Kalite Yönetim Felsefesini benimsemiş ve tüm çalışanların da bu felsefeyi benimsemesi ve geliştirmesi için çalışmalarını sürdürmektedir.

TEPE BETOPAN.A.Ş müşterilerine en iyi hizmeti verme, en etkin ve verimli şekilde üretim yapma ilkesini prensip edinerek yapmakta olduğu üretim yöntemlerini müşteri memnuniyetini ön planda tutma ilkesi ile çevre ve iş sağlığı güvenliği konularına gereken önemi vererek geliştirmeye devam edecektir’’ şeklinde devam etti. Genel Müdür M.Özgür SEZGİNER’in ardından Tepe Betopan A.Ş. Yurt İçi Satış ve Pazarlama Direktörü Sn. Celal KOCAOĞLU, yaptığı konuşmada 2015 yılını sektörel ve firma bazında değerlendirdi. 2015 yılında yeni fibercement ürünü tepe-PAN® markasının hızla büyüme sağlandığını ifade eden

KOCAOĞLU 2016 yılına dair hedefleri paylaştı. Ardından Proje Takip ve Satış Sorumlusu Sn. Tarık GÜNALP
tarafından teknik bir sunum gerçekleştirildi. Sonrasında Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sn. Fırat TÜRKFİLİZ ise yaptığı konuşmasında başarılı çalışmaları için Betopan çalışanlarına ve bayilerine teşekkür etti.

Konuşmaların ardından gerçekleşen plaket töreninde; 2015 yılında gösterdikleri gayret ve başarıları ile satış performansı bakımından ilk üçte yer alan düz levha ve dış cephe bayilerine plaketleri takdim edildi. Toplantıya 1 saat aranın ardından Tepe Betopan Bayileri ve ailelerinin de katılımları ile Eğitimci,yazar, senarist, girişimci, mühendis ve oyuncu Mehmet AUF ve Fenomen Orkestrası tarafından sergilenen “Hayatın Ritmi” konulu gösteri ile devam edildi.

Bol kahkaha ve müzikler eşliğinde sahnelenen gösteri ile eğlenceli zamanlar yaşandı. Gün içerisinde gerçekleşen toplantı ve etkinliğin ardından gün sonunda Tepe Betopan Bayileri ve ailelerinin katılımları ile Gala Yemeği gerçekleşti.

Fenomen Orkestrası ‘nın sahne aldığı akşamda eğlenceli saatler yaşandı. Bizi tüm bu organizasyonda yalnız bırakmayan Türkiye genelindeki tüm bayilerimize ve onların değerli ailelerine teşekkür ederiz.


Haberi PDF formatında okumak için lütfen tıklayınız...